معرفی توسط وبلاگ.این روزها

یک قمقمه دریا

بخشی از کتاب:

امام رضا علیه السلام خطاب به جاثلیق فرمودند: تنها اشکالی که بر عیسای شما داریم، این است که خیلی کم نماز می خواند و روزه می گرفت.

جاثلیق قیافه ای حق به جانب گرفت و گفت: اتفاقا عیسی علیه السلام همه روزها را روزه می گرفت و شب ها را به عبادت می گذراند. امام رضا علیه السلام فرمودند: برای چه کسی روزه می گرفت و نماز می خواند؟ جاثلیق که عیسی علیه السلام را خدا می دانست، درمانده شد.

.

بی نوایی نزد امام رضا علیه السلام آمد و گفت: به اندازه ی آقایی تان به من کمک کنید. امام علیه السلام فرمودند: امکان ندارد. فقیر متوجه اشتباهش شد و گفت: به اندازه ی مروت من به من کمک کنید. لبخندی نمکین در چهره ی امام نقش بست. آنگاه فرمودند: این امکان دارد. دست های بی نوا گنجایش بیش از دویست دینار طلایی را که امام به او بخشیده بود، نداشت.

.

کتاب "یک قمقمه دریا" تلاشی ست از محمدهادی زاهدی تا یک قمقمه از دریای علم و فضل امام رضا علیه السلام را در بیست سرفصل مختلف به دوست داران این حضرت ارائه کند.

کتاب در ۱۲۰ صفحه نوشته شده است و موضوعات مختلفی از قبیل خانواده، امامت، مناظرات،آداب و مردم داری امام هشتم را در قالب داستانک هایی با نثر روان در بر گرفته است. مخاطب سنی کتاب نوجوان و جوانان هستند و نشر به شهر به انتشار آن همت گمارده است.

مشخصات کتاب:

نویسنده: محمدهادی زاهدی

موضوع: صد قصه و نکته از زندگی امام رضا علیه السلام

ناشر: نشر به شهر

تعداد صفحات: ۱۲۰ صفحه

سال چاپ: ۱۳۹۶

قیمت پشت جلد: ۱۱۰۰۰ تومان

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : امام ,علیه ,السلام ,کتاب ,فرمودند ,قمقمه ,علیه السلام ,محمدهادی زاهدی ,قمقمه دریا ,السلام فرمودند ,عیسی علیه ,علیه السلام فرمودند
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترين سايت ترجمه تخصصي صنعت قفسه بندي دژپاد دانلود آهنگ بلوچی رایگان Jodi مجله نبض آنلاین Michael Melanie باران عشق Scuba Fabric - gmknittedfabric.com اطلاعات تخصصی فناوری و موبایل های هوشمند